Hanna Zawa-Cywińska Wernisaż

Wernisaż wystawy Hanny Zawa-Cywińskiej

24 maja w Przestrzeni dla Sztuki S2 odbył się uroczysty wernisaż wystawy prac Hanny Zawa-Cywińskiej. Dziękujemy wszystkim za przybycie. Zapraszamy do odwiedzania Przestrzeni dla Sztuki. Zdjęcia: Łukasz Jamros
2019-05-27
Wystawa Włodzimierz Pawlak Przestrzeń Sztuki

Wernisaż wystawy prac Włodzimierza Pawlaka

15 marca w Przestrzeni dla Sztuki S2 odbył się uroczysty wernisaż wystawy prac Włodzimierza Pawlaka. Wszystkie zebrane prace pochodzą z kolekcji prywatnych. Dziękujemy wszystkim za przybycie. Zapraszamy do odwiedzania Przestrzeni dla Sztuki.
2019-03-17
Galeria Krzywe Koło - Przestrzeń dla Sztuki

Wernisaż wystawy Galeria Krzywe Koło

19 października w Przestrzeni dla Sztuki S2 odbył się wernisaż Galerii Krzywe Koło. Wystawa trwa do 30 listopada 2018 r. Serdecznie zapraszamy.
2018-10-30
Wystawa Lech Twardowski Przestrzen dla sztuki S2

Wernisaż wystawy Lecha Twardowskiego WEWNĄTRZ

20 lipca miał miejsce wernisaż wystawy Lecha Twardowskiego WEWNĄTRZ. Malarstwo jest dla Lecha procesem, zapisem czasu, śladem gestów, emanacją czystej energii. Wystawa trwa do 30 września 2018 r.
2018-08-14

Wernisaż Wystawy Sześciorga

Druga wystawa w Przestrzeni dla Sztuki czeka na Państwa. Nowa wystawa składa się z pięciu indywidualnych prezentacji artystów biorących udział w poprzedniej ekspozycji „Od Malewicza do Strzemińskiego”: Sławomira Iwańskiego Elżbiety Kalinowskiej Pawła Susida Ryszarda Woźniaka Zespołu twórców: Zawa & Worpus Każdy z zaproszonych artystów dokonał osobistego wyboru dzieł i przedstawił aranżację swoich prac w odrębnym […]
2018-05-19
Wystawa od Malewicza do Strzeminskiego

Muzyczne zakończenie wystawy od Malewicza do Strzemińskiego

W piątek 20 kwietnia 2018 t. zakończyliśmy bardzo ważną dla nas pierwszą w Przestrzeni wystawę „Od Malewicza do Strzemińskiego”. Wieczór był niezwykły. Posłuchaliśmy na żywo muzyki i kompozycji „Quasi Unistycznych” Rafała Wnuka / Chrisa Rafaela Wnuka. Kilka wierszy przenikających się z prezentowaną muzyką i nawiązujących do wystawy przeczytała ich autorka Bożenna Intrator.
2018-04-21